شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:54 منتشر شده در مورخ: 1401/02/24 شناسه خبر: 1838816
رویارویی سالنی‌باز‌های ایرانی با قهرمان و نایب‌قهرمان جهان؛

دعوت از تیم ملی ایران برای بازی تدارکاتی با آرژانتین و پاراگوئه/ اصولی: برنامه‌ریزی برای تیم‌های ملی ادامه خواهد یافت

دعوت از تیم ملی ایران برای بازی تدارکاتی با آرژانتین و پاراگوئه/ اصولی: برنامه‌ریزی برای تیم‌های ملی ادامه خواهد یافت
تیم ملی فوتسال کشورمان ۲ بازی تدارکاتی مهم را پیش رو خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛تیم ملی فوتسال کشورمان که جواز شرکت در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را کسب کرده، برای حضوری قدرت‌مند در مسابقات کویت با استفاده از مذاکرات وحید شمسایی به ۲ بازی تدارکاتی رسیده.

از این رو دعوت‌نامه فدراسیون آرژانتین اخیراً به فدراسیون فوتبال ایران رسیده و در اختیار احسان اصولی، سرپرست کمیته فوتسال و حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون قرار گرفت. تیم‌های ایران و پاراگوئه به این کشور دعوت شده‌اند تا برگزار کننده یک مینی تورنمنت در آمریکای جنوبی باشند.

در این راستا احسان اصولی اظهار داشت: پیرو مذاکرات صورت گرفته و تعامل فدراسیون‌های دو کشور ایران و آرژانتین مقرر شد تیم ملی ایران در روزهای هشتم و دهم جولای (١٧ و ١٩ تیرماه) در کشور آرژانتین به مصاف تیم ملی فوتسال این کشور برود.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به اهمیت برگزاری بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند و مدعی مذاکرات خوبی در این راستا صورت گرفت که خوشبختانه نتیجه بخش بود. این دو بازی تدارکاتی می‌تواند در مسیر آماده سازی تیم ملی فوتسال جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در کویت بسیار مفید و تاثیرگذار باشد و امیدواریم به بهترین شکل از این فرصت استفاده کنیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فدراسیون تلاش می‌کند با وجود موانع و محدودیت‌های موجود برنامه آماده سازی تیم‌های ملی در تمامی سطوح و رشته‌ها به خوبی دنبال شود، برنامه ریزی بازی‌های تیم ملی فوتبال بزرگسالان ادامه دارد، برنامه مناسبی برای تیم ملی فوتسال در نظر گرفته شده و برنامه آماده سازی تیم‌های ملی امید و نوجوانان هم با پیگیری کمیته‌ها جوانان و بین الملل پیگیری و اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

https://home.dana.ir/1838816
ارسال نظر
نظرات